Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » BattleField 3 miért nem megy?

BattleField 3 miért nem megy?

Figyelt kérdés
Szóval felrakom, minden OK, sehol egy hiba, de mikor indítom, elsötétedik a képernyő, winyó szinte 0-án, proci a maxon. Leablakozom aztán vissza és semmi. Feladatkezelőben hiába állítom át a Prioritást, semmi. XP alatt egyáltalán nem megy, Win7 alatt pedig ez a probléma. Másoknak viszont ugyanez a verzió megy, mert ahonnan letöltöttem, sokan dícsérték hogy jó játék, szóval nekik ment.
2011. dec. 10. 12:18
 1/9 A kérdező kommentje:
És XP alatt megy valakinek?
2011. dec. 10. 12:21
 2/9 anonim ***** válasza:
ha jól tudom xp alatt nem megy szóval, ne is próbálkozz vele xp-n
2011. dec. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
XP-n nem fog menni váltanod kell WIN7-re.
2011. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De Win7 alatt sem megy. Ötletek?
2011. dec. 10. 13:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Tört? Ha igen, akkor vedd ki a Battlefield 3TM mappából a TM jelet.

Nekem segített.

G.

2011. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy a TM jelet?
2011. dec. 10. 14:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg ha a tört alatt azt érted hogy Repack, vagy hogy több ISO-ból áll-e, akkor igen. 3 db 4 GB-os ISO.
2011. dec. 10. 14:18
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem az volt a baj hogy a mappát át kellett nevezni Battlefield -re próbáld meg te is!
2011. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
OK, köszi mindenkinek, mindent ki fogok próbálni! Nektek nem volt a feltelepített mappában egy Update nevű mappa? Ha igen, ti bemásoltátok a fájlokat, és lecseréltétek a régieket?
2011. dec. 10. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!