Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám megcsinálni...

Hogyan tudnám megcsinálni hogy win.7 starterben is áttetsző legyen a tálca?

Figyelt kérdés
léci segítsetek:(
2011. dec. 10. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A Starter -ben nincs aero, így esélytelen. Ha ennyire kell az áttetsző csicsa (ami amúgy eléggé megfogja a hardvert), akkor szedj le egy Home Premium -ot. Bár szerintem neked netbook -od van, arra meg teljesen tökéletes a Starter (más gépekre nem is igazán telepítik, mivel a többi verzióhoz képest butított, főleg netbook -okra készült kiadás ez).
2011. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
29%
ha netbook-od van akkor szerintem ne nagyon rakd rá mert nekem is egy év után behalt az egész ha nagyon akarod akkor van egy kulcs amit a microsft ad és beírod és home premium lesz starterből,itt a kulcs:RHPQ2-RMFJH-74XYM-BH4JX-XM76F,ezt utána aktiválni kell: 7JQWQ-K6KWQ-BJD6C-K3YVH-DVQJG tessék így már menni fog,a windows keresőjébe írd be hogy windows anytime kattincs rá és ott kiválasztod ami kell és letölt mindent,a gépedről semmi nem fog elveszni és adjál má egy zöld kiezet
2011. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bocs, d e én segg hülye vagyok, hova kell beírni a kódot?:o
2011. dec. 11. 14:52
 4/6 A kérdező kommentje:
hagyjad, megvan:D
2011. dec. 11. 15:05
 5/6 A kérdező kommentje:
bsszus...amikor telepíteni akarom a kód megadása után mindig azt írja ki hogy sikeretlen....HELP pls:(((
2011. dec. 11. 15:54
 6/6 anonim válasza:
hú nem tom mért lehet sikertelen,nekem működöt mikor még netbookom volt ha semmi nem megy akkar meg tölts le egy win 7-et
2011. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!