Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezeket a file-okat letörölhetem?

Ezeket a file-okat letörölhetem?

Figyelt kérdés
2 részre van osztva a vinyóm C meg D és a C-n van az oprendszer ezért azt nem tudom soha leformázni csak mindig újratelepíteni és már kb 7 mappa van(start és ott felül az a név képpel)....a régieket letörölhetem(mert sokat foglal az a + 7)?vagy még ott is vannak fontos file-ok?
2011. dec. 10. 21:32
 1/7 A kérdező kommentje:
ilyen local setting meg applications data vagy mik vannak benne...
2011. dec. 10. 21:33
 2/7 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés
2011. dec. 10. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Neked nem való számítógép, menj és játssz a kapával.
2011. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
local settings, meg aplications data. Ezeket ne töröld, szüksége van rá az oprendszernek.
2011. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Negyediknek meg zöld kéz... De azért szívesen a kérdezőnek is.
2011. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
illetve 3.-nak...
2011. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Argloss ***** válasza:
Ha most telepítettél nemrég, akkor javaslom, hogy rakd be a Win 7 DVD-t és indítsd arról a gépet. Telepítés közben formázd le az egész C meghajtót (ha DVD-ről indítod a gépet, akkor lehet!), mert így nem fogod tudni, hogy mit törölj ki... De lehet, hogy jobb lenne ha szakemberre bíznád a dolgot...
2011. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!