Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltelepitette az eredeti...

Feltelepitette az eredeti sims 2-őt. Majd letöltöttem pár kiegészítőt és ezeket is feltelepítettem, crackeltem mindet, mégis mikor elakarom indítani azt írja ki, hogy emulátor programmal való ütközést észlelt. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a virtuális meghajtóban maradt a játék lemeze, akkor csatlakoztasd le. Lehet azt érzékeli, hogy egy játéktelepítő van a gépben, ami bezavarja az indulást.
2011. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megvolt, most meg azt írja ki h helyezem be az eredeti cd-t pedig crackelve van!
2011. nov. 27. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:

A simseknek elég bonyolult a törése. A végét valahogy úgy kell kihozni, hogy az utolsó crackelt kiegészítőt kell elindítani, és az utolsóval talán a főjátékot is crackelni kell, nem csak a kiegészítőt.


Én ezt egyszer úgy oldottam meg, hogy egy komplett csomagot töltöttem le: alapjáték+összes kiegészítő. Ehhez adnak egy leírást, és pontról pontra le van írva, hogy mit, hova kell másolni, és mikor mit kell felülírni. Tíz-húsz mappában való bolyongás után végül összejött, és elindult az egész.

2011. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!