Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok albumborítót...

Hogyan tudok albumborítót hozzárendelni a zenéimhez úgy, hogy a telefonom is megjelenítse?

Figyelt kérdés
Sony Ericsson telefonom van, ha ez segít valamit.
2011. dec. 10. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Legjobb megoldás az iTunes. Megnyitod a számot, majd jobbegérgomb: "Get Info". A felugró ablakban az "info" fülön lehet a nevet szerkeszteni, meg évszámot, előadót, műfajt, stb. az "Artwork" fülön pedig magát az albumborítót hozhatod be. Ezután csak simán leokézod, és működnie KELL. :)
2011. dec. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De az iTunes-ra csak úgy lehet regisztrálni, ha adsz meg valamilyen bank vagy hitelkártya adatot, nem ?
2011. dec. 10. 23:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Teljesen ingyenes, de adok hozzá egy linket: [link]
2011. dec. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ok, köszi.
2011. dec. 10. 23:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem!
2011. dec. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mit csinálhatok rosszul, de sehogy sem akar működni. Már kipróbáltam számtalan programot, Windows Media Player-t, iTunes-t, de csak a számítógépen látom a borítókat. Egy számnak sikerült felrakni a borítóját, de nem tudom, hogy azt hogyan csináltam, vagy miért csak azt engedte...
2011. dec. 10. 23:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Az Artworkbe csak egyszerűen be kell húzni valahonnan a képet (pl. asztalról) és benn is van. Aztán leokézod, és kész. Utána már csak rá kell tenni a telefonodra a zenét (de hozzáteszem egy W200-as nem fogja megjeleníteni). Egyébként pontosan milyen telefonod van?
2011. dec. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Live with Walkman-em van.
2011. dec. 11. 11:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor működnie kéne rajta, szóval próbálkozz még vele, nekem Nokia C6-om van, és minden zenéhez így csináltam albumképet.
2011. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!