Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el a FIFA12?...

Miért nem indul el a FIFA12? Többi alul.

Figyelt kérdés

Szóval letöltötem a fifa 12-őt és sikeresen be is telepitettem,de nem indul el...rákattintok és semmi,csak bejön az ablak 1 másodpercre és máris vsszadobja.Nem crack hiba--mmár orvosoltam volna.És igen a gépem is megfelelő hozzá:3.06GHZ x2 AMD Athlon,2GB RAM,1GB VGA Nvidia

és persze még 100 gb szabad hely...Nem tudom mi lehet a probléma,ötletek?


2011. dec. 12. 18:02
 1/4 anonim válasza:
Próbáld meg frissíteni a videókártya drivered,+ a directx-et és utána ha még fennáll a hiba lehet h a játék start alapbeállításainál lehetnek gondok.. esetleg, de nemagyok szakértő. Én ezeket tenném :D
2011. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a directx az biztos hogy jó,a statbeállításo kis akkor maradnak a driverek...de azokhoz mnemnagyon értek..hol tudnék letölteni? :)
2011. dec. 12. 18:16
 3/4 anonim válasza:

A kérdező kommentje:


Hogyha AMD( ati) kártyád van innen:

[link]

ésha nvidia akkor pedig:

[link]

Innen tudsz letölteni :)Sok sikert!

2011. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek már mindjók...köszi és most aztirja hogy telepítsem az origint? Hogyan menjek tovább?
2011. dec. 19. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!