Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell csippelt PS2 gépre...

Hogy kell csippelt PS2 gépre netről leszedett játékot megírni, hogy menjen is?

Figyelt kérdés

Csippelt a gépem. Valaki azt írja, csak DVD-re, valaki csak CD-re, meg minél lassabb sebességgel írjam, valaki daemon toolssal, valaki alcohollal írja, én mindent nem akarok kipróbálni, nincs ennyi időm és lemezem :)

tehát légyszi, aki írt meg olyat, ami .cue tartalmú, és olyat is, ami .iso tartalmú, írja le nekem, melyiket hogyan kell? pontosan és részletesen, nyugodtan nézzetek hülyének, mert ehhez az vagyok :)

hálás köszönet!


2011. dec. 13. 08:05
 1/1 anonim ***** válasza:

CUE/BIN fájlokat CD-re, ISO-t DVD kell írni, a lehető leglassabb sebességen és mondjuk ImgBurn használatával.

Bár igazából majdnem bármelyik program megteszi ami kezeli ezeket a formátumokat.

MDS/MDF lemezeket is DVD-re írj (ha nagyobbak mint 700MB), egyébként CD is megteszi. Erről mindig árulkodik is a méret. 700MB-ig CD, fölötte DVD. 4.7GB fölött dupla rétegű DVD kell már.

2011. dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!