Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy Bioshock-ból...

Miért van az hogy Bioshock-ból csak ennyit látok játék közben és a egeret se látom a menüben?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 13. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de kevés a VGA-d. Nem támogatja azt a rendszert, amire a játék épült. Megpróbálhatod a videókártyád grafikus beállításaiban mindent minőségre húzni, talán az segít.
2011. dec. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És hogyan?

Elvileg el kéne bírnia. Megvan a 128Mb VRAM, 3.0 Shader és DirectX 9.0c-s.

2011. dec. 14. 15:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen VGA-d van? Ha leírod, elmagyarázom hol kell beállítani.
2011. dec. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ati Radeon 9550
2011. dec. 14. 19:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor be kell menni az ATI Catalyst Control Center-be és meg kell keresni a 3D beállításokat. Mindent fel kell húzni minőségre. Sajna az ATI beállításokhoz nem értek csak az Nvidia beállításokhoz. Szóval megkeresed a beállításokat és a lehető legjobb minőségre állítod.
2011. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

sajna nem megy

amit lehetett maxra húztam

2011. dec. 14. 20:10
 7/10 anonim ***** válasza:
A beépített 512MB-os GeForce 6100-al ugyanez volt. De ha beletettem a 128MB-os 6600 GT-t, akkor azzal szaggatott maxon, de ment. Most egy 1 GB-os GT440 van benne, ezzel tökéletesen megy. Nem tudom, de talán vannak kártyák, amikkel nem kompatibilis a játék. Néha megesik. De megpróbálhatod frissíteni a legújabb DirectX-re (DX11), vagy felrakni néhány Visual C++ progit, meg ilyeneket. Ha úgysem megy, akkor ki kellene próbálni egy másik VGA-val. Mellesleg nem írtad, kép van róla de nem tudni hogy megy. Gyorsan mozog és csak hibás a kép, vagy lassan mozog, mert ez is fontos. Gondolom akadozva megy. Mellesleg a játék grafja maxon megy, vagy min-en?
2011. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha felhúzom maxra akkor is száguld a játék. Gondolom azért mert nem töltötte be a textúrákat meg a modelleket igy nem is nagyon kellett mit megjelenítenie.
2011. dec. 15. 14:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem nem, nekem a beépített mindegy hogy min-en volt, szaggatott és nem jelenítette meg a dolgokat, de ugyanaz a hiba volt. Felhúztam maxra, és annyira szaggatott hogy 2 mpként mozdult a kép, de úgy se ment. Szóval ki lehetne próbálni egy másik kártyával. Mellesleg nem nézted, megy neked az Aliens vs Predator 2010? Mert nálam a BioShock és az AVP 2010 ugyanúgy hibás volt. Ezért cseréltem le a kártyát.
2011. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy nem támogatja az Engine-t vagyis a játék Motort, amire a játék grafikája épült. :(
2011. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!