Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 3 PS3 Multiplayer...

Battlefield 3 PS3 Multiplayer hibaüzenet, miért?

Figyelt kérdés

Megvan PS3-ra a Battlefield 3, de ha megpróbálok multizni interneten azt írja ki: Online pass check failed. Try again later!

Regisztráltam Playstation Network-ra, azzal a felhasználómmal léptem is be, de ez a hiba üzenet mindig feljön, egyéb információ: vezeték nélküli hálózat van, és magyar regisztrációm.


2011. dec. 15. 17:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
kapnod kellett egy papírt azon van egy kód asszem 12 számjegyű, de viszont először csinálnod kell egy angol accountot. Aztán ha az megvan, belépsz a storeba és jobb felül van egy ilyen kis ceruzás ikon, abba belépve megtuod adni a kódot ami a papíron van :)
2011. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

közbe még ezt is megtaláltam

[link]

remélem találkozunk majd a harcmezőn. :)

(előző voltam)

2011. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Magyar regisztrációt nagyon gyorsan lecserélném egy UK-ra.


Amúgy online pass-os a játék, egyre több ilyen fog kijönni, hogy a használt játék piacát kicsit csökkentsék (pontosabban hogy több pénzt szerezhessenek).

2011. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
nem muszáj lecserélni, én is csináltam egy külön accot "angol store" néven ott aktíváltam aztán megy a magyar accomon is.
2011. dec. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, gondoltam a erre, csak azt nem tudtam hogy hozhatok létre még egy profilt, de már értem :) Köszönöm megy a felpontozás.
2011. dec. 15. 21:24
 6/11 anonim ***** válasza:

20:14


Lehet, hogy ebből a szempontból nem kötelező, de akkor is ajánlott.

Ha majd akar venni DLC-t, vagy egy játékot (van pár zseniális játék ami csak Store-on kapható) azt majd csak UK Store-on teheti meg, és akkor inkább az elején csináljon, mint amikor már 1000 trófeája van.

2011. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

És hogylehet azt hogy bárhogyan is elfogadja magyar reginél?

Nem akarom elveszteni a trófeáimat

2012. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha angolon aktiválod akkor azt a magyar regnél is aktiválja majd. a lényeg hogy egy gépen legyen a kettő reg.
2012. jún. 8. 17:38
 9/11 anonim válasza:
Köszi ma vettem meg a bf3at felvehetlek psnen?
2012. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hali nekem tudnátok segiteni ? beirom a számjegyeket amit kaptam a battlefiled 3 hoz és azt irja ki hogy nem fogadja el miért van ez? előre THX
2012. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!