Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lord of The Rings: Battle for...

The Nuke kérdése:

Lord of The Rings: Battle for middle Earth szaggat, miért? Pedig elég erős gépem van.

Figyelt kérdés

Részletezve. Cimborámmal megbeszéltük, hogy most játszunk télen párszor hamachin keresztül, valami stratégiai játékokat. 1ik, örökzöld, amivel már sokat játszottunk, a fentebb említett játék!

A gépem egy 2 magos intel, E5300, 4 giga ddr2 800 mhz ram, meg 1 geforce gt240 videokártya.

Szóval nem a gép gyenge neki, régebben, az 1 magos p4eseken is jól futott, csak már nagy seregeknél szaggatott.


De most olyat csinál, hogy már a játék elejétől, mindegy milyen grafikai beállításban van, olyan 2 percenként, vagy sűrűbben kicsit, beszaggat, majdnem hogy megáll, ilyen 3 mp-re. Az egér ugyan úgy mozog, ahogy mozgatom, de a játék szinte megáll! És ezt tapasztalja cimborám is.. Na ez mitől lehet?


Még 1 kérdés, a grafikát nem birom felvenni 1080p-re, csak max 1600x1200ra! De volt olyan amikor csak 1024*768ra bírtam! Ez mitől függhet? Miért nincs ott az összes lehetőség?

Előre is köszi! a válaszokat!


2011. dec. 16. 10:10
 1/3 A kérdező kommentje:

Na a felbontásra már megvan a válasz!

De a szaggatásra, vagy is inkább az akadásra nincs. :/

2011. dec. 16. 10:26
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez minden, csak nem erős gép.
2011. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát ehhez a játékhoz erős! Úgy is írtam...

Sokkal rosszabb gépen is játszottam már ezzel a gémmel, és nem csinálta ezt..

2011. dec. 16. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!