Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki le tudná nekem fordítan...

Valaki le tudná nekem fordítani magyarra (úgy, hogy azt meg is lehessen egy átlag magyar embernek érteni) ezt a "számítógépes" angolul megíródott szöveget?

Figyelt kérdés

--First off to all the torrent uploaders out there; if the torrent doesn't come with detailed installation instructions, its your responsibility to include them in the comment section.

1. Mount the DVD 1 file with PowerISO

2. When the install screen comes up and it says options on the bottom click this and uncheck "Launch game after installation has completed"

3. Click install and let it do its thing

4. When disc 1 finishes installing and the installer says to insert disc 2, you must first UNMOUNT DISC 1, then MOUNT DISC 2 in the same drive. This is very important because otherwise the installer still thinks that disc one is in the drive, and disc two is not even if both are mounted.

5. Let disc 2 install, upon completion click finish and the installer should close

6. Next run the application called "fsx_sp1_ENU" this basically an update for flight simulator (note that despite the name service pack 1, this is a service pack for the game not windows it self).

6. unrar the file named "FsimX_serviceP1_Fixed_Working", open the unrared file and copy the cracked .dll files into the microsoft flight simulator folder.

7. After this run the game and don't be surprised if the program takes a long time to load textures and such, this is normal and eventually the game should start.

-I figured this out using a vista computer so things could differ depending on your operating system, graphics card, etc. <--ez lenne az..

[forrás: ***** ]



* Automatikusan eltávolított tartalom.

2011. dec. 16. 14:21
 1/1 csacsi2 ***** válasza:

Írj megjegyzést, ha nem jó a torrent, vagy annak hiányos a leírása (blbla)

1, Mountold a DVD 1 fájlt.

-ez egy virtuális lemezképfájl ISO formátumban, amit a PowerIso program kezel. Azaz A DVD 1 fájlt mount -olod, csatlakoztatod az eszközhöz (Power iso) -hoz.

Jobb klikk a fájlon (helyi menü) és poweriso / csatlakoztatás az eszközhöz. Ad egy mehajtóbetüjelet és úgy kezeli mint egy szimpla dvd -t!

2. Telepítsd a játékot, de a telepítés végén vedd ki a pipát a játék indítása alól (mikor a telepítés befejezésére klikkelsz az előtt a panelon)

3 . ezzel nem tudom mit akar...Fejezd be a telepítést.

4. jó már értem, mikor kiírja a telepítés közben hogy hejezze be a disk 2 -őt, akkor a powerIso -val tedd meg azt amit a DVD 1 nél (csatlakoztasd "mountold" az eszközhöz) csak a DVD 2 ővel és mehet tovabb (ok) a telepítés.

5. Amikor befejezte a telpítést akkor close gombra kell klikkelni. Szerintem rosszúl írja mert most kell (elviled) kivenni a pipát hogy ne fusson a játék a telepítés után!!!

6. következő alkalmazást kell futtasd "fsx_sp1_ENU" ami egy frissítés és nem keverendő a Windows SP1 -el!

6. Csomagold ki a "FsimX_serviceP1_Fixed_Working" és másold a tartalmát (írd felül)a microsoft flight simulator könyvtárba.

7. Indítsd el a játékot és ne lepődj meg ha k*sokáig tart az indítása!

ez eltérhet a Vistánál stb blabla.


Remélem viszonylag érthető voltam.

Lényeg hogy a játék telepítése után NE induljon a játék (pipa ki) ,mielőtt megcrack-elnéd (fájlok felülírása FsimX_serviceP1_Fixed_Working- ban lévőkkel, a microsoft flight simulator -ban lévőket.

Blabal:

Írj megjegyzést a torrentől ha valami nem úgy van ahogy kellene (de gondolom ez nem érint)!

Sok sikert!

2011. dec. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!