Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kerül egy OP-rendszer...

Miért kerül egy OP-rendszer 30 ezerbe?

Figyelt kérdés

A WIN7et láttam ilyen drágán valahol. SDe, miért, mit tud?


Régen is ilyen drágák voltak az OPrendszerek, vagy ez tud valami sokat?


És ha letöltöm, az nem lesz közel se olyan jó, mintha kifizetném ezt a sok pénzt érte?


2011. dec. 16. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Régebben sokkal drágábbak voltak az oprendszerek, 30 már jóval olcsóbb.

És azért kerül ennyibe, mert több százan dolgoznak rajta évekig egyrészt, másrészt meg mert kb monopólium.

Ha nem tetszik, van számos Linux disztribúció, mind ingyenes.

2011. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért kerül ennyibe, mert a népek ennyit hajlandóak fizetni érte. Régebben se volt ez másként. Ha kifizeted, annak annyi előnye van, hogy nem kötnek beléd a sünök, ha vetnek egy pillantást a gépedre, bár velem még ilyen nem fordult elő.
2011. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Nem tudom mit sír a szátok, 10 felhasználóból 8 tuti nem legális Windows -t használ a gépén. :D

Ha céged van, és kereső tevékenységet folyatsz a géppel, akkor én is aláírom a bolti Windows -t, egyébként meg a kutyát sem érdekli, mit használsz otthon.


A Linux jó alternatíva lenne, de a felhasználók jó része sajnos heveny agyvérzést kap tőle. A Windows -t meg nem kell napokig programozni, hogy kielégítően működjön.

Én pl. csak a routeremen használok Linuxot, annyi pont elég is belőle. :)

2011. dec. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem kell megvenni csak letöltöd felrakod és van egy új loader az a neve nem meglepő módön h. windows 7 loader extreme edition és ez beregisztálja oemként vagy nem tudom h. hogyan de a lényeg h. minden 7-es hez jó és jönnek a frissítések is az sem buktatja le a cégeknél meg tényleg eredeti kell mert jön egy rutin ellenőrzés és megb@sznak rendesen
2011. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!