Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segítene nekem vissza...

Valaki segítene nekem vissza szerezni a steam accomat?

Figyelt kérdés
Vagyis tudom hogy a Supportnak kéne írni csak nemigazán vagyok otthon angolban, meg aztse tudnám pontosan hogy mitis írjak, vagy egyáltalán hogy hogyanis kéne visszaszerezni.. Voltbenne nem egy játék (cod7, cod6, avp 2010, halflife orange box, cs:s).. szóval nagyon megköszönném ha valaki segítene.
2011. dec. 17. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyet ne idegentől kérj, mert szépen meg fognak szívatni. Biztos akad legalább egy rokonod vagy ismerősöd, aki tud angolul.
2011. dec. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1, google fordító (ne mondatokat írj, hanem csak szavakat. Gondolom angolt tanulsz és megvanak a mondatok sablonjai hogy mi mi után jön )

2, Ezt leírod nekik

3, Csinálsz pár képet a lemezről, tokról, úgy, hogy látszódjon a cd kulcs

4, elküldöd és várod amíg visszakapod .

2011. dec. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnél úgy értem, hogy szavakat lefordítod, és összerakod.
2011. dec. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fú, ez így merész. Az biztos, hogy szükséged lesz az összes dokumentációra, ami igazolja a vásárlást.


Minden egyes játékregisztráció után küldtek egy kinyomtatható e-mailt amiben a legtöbb fontos adatod benne van. Nyomtasd ki az összeset, meg mentsd el külön fájlba, hogy bármikor reprodukálható legyen.


Ha már nincs meg a mailcímed, akkor csak a dobozos játékok maradtak. Viszont ha soha nem nyomtattál ki semmit, ami tartalmazná valamilyen módon az accountodat összekapcsolva egy játékkal, akkor semilyen adat nincsen meg a fiókodról, így már nehéz móka.


Lényeg, hogy az összes adatot amit lehetőséged van elérni szedd össze, nyomtasd ki, mentsd el gépre, pendrive-ra, és ezek után már neki lehet utánajárni.

2011. dec. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*neki lehet állni utánajárni
2011. dec. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!