Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó videószerkesztő programok?

K.lau13 kérdése:

Jó videószerkesztő programok?

Figyelt kérdés

Valami olyasmi, amivel tudok olyan animációkat szerkeszteni, vagy ahhoz hasonlóakat, mint amilyen a powerpoint-ba van, csak én videót szeretnék :D meg az is előnyös volna, ha tudnék vele konvertált videót szerkeszteni, képfeliratot/szöveget írni/"eltüntetni", és nyilván vágni Xd előre is megköszönöm annak, aki tud ilyet :D esetleg oldalt is tudtok, ahhonnan letölthetem, akkor aztán tényleg nagyon boldog leszek :D

jah igen videoSpin-t és windows movie maker-t már ismerem valami mást keresek Xd


előre is köszönöm ^^


2011. dec. 18. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Sony Vegas. Ez fizetős, és nehéz kezelni, profibbaknak való, de a demó verzióját érdemes kipróbálni, hogy neked hogyan fekszik, aztán, ha bejön, akkor hajrá.
2011. dec. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :) háát, nem tudom, nem vagyok olyan profi, de szeretek elszenvedni vele, hogy megtanuljam, h kell használni egy programot, szóval köszi szépen :))
2011. dec. 19. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!