Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videószerkesztő program...

Milyen videószerkesztő programokat tudtok?

Figyelt kérdés
olyasmire gondolok mint a windows movie maker csak kicsit jobb... és a lementett videót is jó formátumban menti el... a lényeg hogy lehessen vele videókat összevágni
2011. dec. 10. 01:27
 1/5 anonim válasza:

Sony Vegas Pro 11 vagy Adobe After Effects

Én személy szerint a Sony Vegas Pro 11-et használom, nagyon jó kis progi és rengeteg dolgot lehet vele csinálni pluszba még plugin-ekkel bővítheted a Vegas tudását! :D:D

Remélem segítettem :D

2011. dec. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csacsi2 ***** válasza:

Xilisoft Movie Maker

Xilisoft Video Editor (Ezekből található portable is, az egyszerű kezelhetőség jellemzi)

[link]


pinnacle Video Studió (ha profi)

[link]

2011. dec. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Vegas pro9-t használok, nekem nagyon bejön.

Az After effectset inkább a kisebb jelenetekhez(intro, lövések stb.) használom.

Nagyon sokan mondják, hogy az adobe premiere pro is jó.


ui.:Az after effects HATALMAS fájlt készít aviban, a vegassal inkább a wmv-t ajánlom, nekem bejött:)

2011. dec. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. dec. 10. 16:07
 5/5 anonim válasza:
10:12, jól mondtad :D:D Egyébként az After Effects-et én is csak arra használom hogy felturbózzam a Cinema 4D-vel készített introt..... Az egyetlen különbség köztünk hogy én Sony Vegas Pro 11-et használok! :D :)
2011. dec. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!