Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Worl of Warcraft, Night Elf...

Worl of Warcraft, Night Elf Druid- Tippek, tanácsok a jobb gyorsabb fejlődéshez?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 12:36
 1/3 DannyZuko ***** válasza:
Húzzál képességeket is miközben fejlődsz. Herbalizmus a druidának kötelező, meg még valamit. nyúzás avgy bányászatot javasolnám. és amint tudsz, minél többet insta...
2011. dec. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én nem annyira szeretem a druidákat mert hamar elfogy a manájuk. palával könnyű fejlődni és az a legerősebb kaszt, életet tud tölteni meg minden. druidának ügyelj az állatok változtatásához, mindig a legmegfelelőbb állatot válaszd ennyit tudok mondani
2011. dec. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát elöző kommentre válasz először is a pala nem a legerősebb kaszt csak rendkivül erős törtön mert szinte sehol sincs rendesen kieggyenlítve minden kaszt me stb. és nem tudom milyen druidákkal találkoztál vagy játszottál de eggyik sem fogy ki könnyen manából, amúgy a druida a legsok oldalúbb karakter mivel az összes lehetséges posztot betöltheti tank heal meele dps ranged dps fejlödéshez meg huzasd magad vagy magadtól úgy meg mégjobb igaz lassabb főleg ha elsőnek csinálod amugy milyen rate melett tolod? mert az sem mindegy tauri
2012. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!