Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop smoke brushes? Help

Photoshop smoke brushes? Help

Figyelt kérdés

letoltottem,beinstlaltam , raakarom tenni a kepre es ezt irja ki : [link]

mit csinaljak?


2011. dec. 19. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:

A klónozó ecsetet akarod használni a normál helyett. A klónozó a kép kijelölt részét másolja át egy új helyre, nem az ecsetkészlettel fest.


De ezért nem kellett volna új kérdést kiírni, eddig is válaszoltam az ide kapcsolódó kérdésedhez, most is megtettem volna ott.

2011. dec. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak azthittem nemvetted eszre azert itam ujat:) es holtudom átálítani rendesre ? megnyomom f5 ot es?
2011. dec. 19. 21:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Normál ecset: B

Klónbélyegző: S (ezt használtad)

Előzmény ecset: Y


Mindhárom mást csinál, ezért ne keverd. Ha nem alkalomszerűen használod a programot, keress rá a Photoshop Gyorstalpaló DVD-re, abban a készítő mindent elmond magyarul a program alapműködéséről, eszközeiről, használatukról, hatásaikról, példákkal.

2011. dec. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem csak arra kéne most hogy egyik képhez cigi fustot csináljak
2011. dec. 19. 21:34
 5/9 A kérdező kommentje:
ha normal ecsetet hasznalok akkor nemengedi kivalasztani a mintakat
2011. dec. 19. 21:40
 6/9 anonim ***** válasza:

És valami hibát ír, vagy csak nem listázza őket? A másik kérdésnél mutattam linket, hogy hol lehet az plusz ecsetek megjeleníteni.


Rajzolni pedig csak aktív és látható rétegre lehet. Ha a réteg Háttér típusú, akkor duplán kell rá kattintani, és sima réteggé alakítani.

2011. dec. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2011. dec. 20. 12:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam csak akkor ilyen, ha nem az ecset eszköz van aktiválva, de az ecset panel van lenyitva.
2011. dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sikerult:) koszonom a segítséget!
2011. dec. 20. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!