Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a neve a legalapabb hang...

Mi a neve a legalapabb hang illesztőprogramnak a Windowsban?

Figyelt kérdés
Azt kéne felraknom
2011. dec. 21. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés. Alaplapod neve, mert az nem mindegy...
2011. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az baj nem tudom mert nem az én gépem rokonomnál vagyok 3 hétig és addig kéne és van a windowsba egy alap illesztőprogram az kéne(rokonom nem ért ehez)
2011. dec. 21. 20:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs "legalapabb" illesztőprogram. Ahány alaplap annyiféle ráintegrált audióeszköz és ezekhez más és más illesztőprogram kell. Tudok ajánlani ötöt is, de így teljesen felesleges lenne...
2011. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Arra gondolok amit info termekbe mindig felraknak mert ugyanolyan tipusu ez agép
2011. dec. 21. 20:46
 5/12 anonim ***** válasza:

Hagyjuk. Infotermekbe olyant raknak fel amilyen kell és általában az összes gépre egyforma kell, mert egyformák a gépek. Egy másik suli másfajta gépből vesz tizet így ott másik - mindre ugyanolyan - audiodriver kell...


És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy az sem mindegy, hogy milyen oprendszerre kell...


Milyenre is???

2011. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Xp re

GSA H20L asszem a hangkártya

2011. dec. 21. 20:56
 7/12 anonim ***** válasza:
Látod, látod ennyire alap a te általad írt hangkártya, hogy a google sem ad ki ilyen találatot. Egyébként ilyen névvel az LG-nek van DVD írója, így szerintem valamit elnéztél...
2011. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mást nem ír ki vezérlőpultban, hogy nézhetném meg?
2011. dec. 21. 21:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult - rendszer - eszközkezelő. Ebben az ablakban van olyan, hogy hang és videóvezérlők. Arra kattintasz és ott szokta írni...
2011. dec. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Indeo az az?
2011. dec. 21. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!