Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft NET. Framwork...

Microsoft NET. Framwork telepítési hiba. Van vkinek rá ötlete?

Figyelt kérdés
Most lett újrarakva a Windows Xp, de azóta valamilyen módon nem tudom felrakni a Microsoft NET. Frameworkot. Az 1.1 verziót feltettem, de mikor már a 2.0-t akarom feltenni, akkor ír egy alább üzenetet: "Error 25007. Hiba történt az egyesítés inicializálása során. A telepítő nem tudta betölteni az egyesítést a LoadLibraryShim() függvénnyel. Hiba: 0x8131700" és onnantól megszakad a telepítés. Tudjátok, nem vagyok jártas ezen a téren, és a google-ben sem akadtam túl sok dologra... Tehát tudna valaki segíteni? *.* Előre is köszy.
2011. dec. 22. 11:47
 1/1 anonim válasza:
Töltsd le és telepítsd a Windows installer 3.1-et, nekem ez megoldotta a problémát.
2011. dec. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!