Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pár msn partneremnél tapasztal...

Pár msn partneremnél tapasztaltam mostanában, hogy nem jelzi azt amikor elérhető, de közbe pedig lent (ahol mutatja az új eseményeket) látom, hogy új képet raktak ki vagy esetleg új személyes üzenetük van. Lehet, hogy letiltottak?

Figyelt kérdés

Ha belépek a hotmail fiókomra, ott ugyan úgy látom ezeket az új dolgokat. Miért lehet az, hogy nekem elérhetőek ezek a partnerek de viszont látom, hogy új dolgokat csináltak?

Lehet, hogy letiltottak? De akkor ezeket a dolgokat sem kellene látnom nem..? Vagy esetleg csak az én msn programom szórakozik?


2011. dec. 22. 12:21
 1/1 lordsithlord ***** válasza:
Vagy rejtve kapcsolódnak, vagy csak a korábbi eseményeket látod (ez a funkció már benne van az új kliensben).
2011. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!