Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Ultimate 64bit...

Windows 7 Ultimate 64bit aktiválása után nem kapcsol be a gép. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok , a probléma annyi lenne , hogy aktiváltam a Windows 7-em (Windows 7 activatorral) és elsőre nem aktiválta , aztán mikor 2.-jára próbáltam , újra indult a gép , de csak annyi , hogy bejön egy fekete kép , és egy kis fehér vonalka villog a bal felső sarokban..és ha megnyomom az alt+ctrl+delete gombokat , akkor megint újraindul , és ugyan oda jutok..Mi lehet a probléma , és mi a megoldás ?
2011. dec. 22. 12:40
 1/4 lordsithlord ***** válasza:

Valószínűleg a dupla aktíválás kiütötte a registry-d.

A legegyszerűbb újratelepíteni.


Esetleg meg lehet próbálkozni azzal, hogy csökkentett módba el tudsz-e jutni, bár nem hiszem, mert ha sima fekete ablakkal megáll, akkor valószínűleg el se indul a rendszer.


Újratelepítés után pedig ajánlanám a Windows.Loader.v2.0.3.by.Daz programot, az tuti gond nélkül aktiválhatja a rendszert.

2011. dec. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És teljesen újra kell telepíteni , formázni , és mindent törölni ?
2011. dec. 22. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen úgy illik. Némely loader lealázza úgy a rendszert, hogy utána el sem indul, ezt én is olvastam. Én is a DAZ loadert ajánlom, az működik...
2011. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szalai Martin válasza:

nekem is ugyan ez a probléma, és ezzel a DAZ-ossal csináltam..


Csak újra telepítéses lehetőség van?:/

csak mert barátnőm anyukájának a gépét kellett aktiválnom, és a C: meghajtón van szinte az összes fontos fénykép stb.. és kicsit kellemetlen ez a helyzet így...

2014. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!