Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy Asus f5n-es laptopom...

Van egy Asus f5n-es laptopom (bővített 4 GB ramra Amd Athol x2 két magos processzorra) ami a Windows 7-et elbírná csak van egy kis gond, hogy drivert csak Vistához találtam? Ha valaki találna hozzá win7 drivert akkor szoljon?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Vista driver simán felmegy a Win7-re sőt az XP driver is fel megy. konkrétan milyen eszközhöz kell a driver és mi a típusa. Ha nem tudod, Everest-el nézd meg.
2011. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosan egy F5N 87n0as47282931A
2011. dec. 23. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem. Menj az Eszközkezelőbe és írd le ide, hogy melyik eszköz nincs feltelepítve. Vagy töltsd le az Everest nevű progit, az megmondja hogy hívják a driver nélküli eszközöket. A laptop egy dolog, de az számít hogy mi van benne és mit kell felrakni. Gondolom VGA, Audio.
2011. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm driverkeresővel megoldottam mg összebogarásztam. Köszönettel és BUÉK!
2011. dec. 28. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen! És nektek is B.U.É.K.!!!
2011. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!