Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoscapen eltűntek a smileik...

Photoscapen eltűntek a smileik, vagy mik. Tudnátok nekem segíteni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már régebben letöltöttem a photoscapet, csak aztán újra lett teleíptve a gép, és hát letörlődött. Azóta nem használtam. Teljesen elfelejtettem hogy, hogy kell használni. Szóval, az a lényeg, hogy ugye vannak rajta ilyen fejek, mint pl.:

[link]

és hát ja. Eltűntek. Úgy tudom úgy kell, hogy:

szerkesztő->objektum-->és arra a tájas képre kattintva.

Hogyha én arra rákattintok, teljesen üresen jelenik meg az ablakban, csak annyi hogy bal oldalt ott van hogy asztal, meg ilyesmik. Ehhez plussz dolgot kell letölteni? Vagy csak én vagyok ilyen hülye?!



2011. dec. 24. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Így kell. Nekem arról panaszjodtak, hogy frissítették a legújabb verziót, és nekik is eltűnttek.
2011. dec. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:(
2011. dec. 24. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!