Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FreeDOS-os laptopot vettem és...

FreeDOS-os laptopot vettem és nem bootol CD-ről. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az van, hogy vásároltam egy Dell Inspiron i5-öt. Papíron FreeDOS op rendszerrel, de meglátásom szerint még az sincs rajta. Ha elindítom a laptopot egy olyan felirat fogad, hogy: "No operating system is currently installed on this computer."


Berakom a Windows CD-t (próbáltam az XP CD-vel és Windows 7 DVD-vel is), de semmi reakció. Ha újra indítom a gépet a CD-vel, akkor sem! Az XP 32 bites, a 7 64 bites.


Természetesen beállítottam BIOS-ban, hogy CD-ről bootoljon a gép első sorban.


Találkozott már valaki hasonló problémával? Mi lehet a megoldás?


2011. dec. 24. 22:07
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Tuti hogy jól írtad ki a lemezeket? Boot -olhatóak?
2011. dec. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincs boot a cd n :(
2011. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha berakom az asztaliba, akkor elindulna az XP telepítés gond nélkül. Windows 7 CD-nél pedig azt írja, hogy nem kompatibilis a CD a windowsommal és, hogy helyezzem be a correct CD-t, illetve inditsam ujra a gépet és bootoljak az CD-ről.


Ez gondolom azt jelenti, hogy nem a CD-kel van a baj? Vagy mégis?

2011. dec. 24. 23:31
 4/4 anonim ***** válasza:
1 kérdés ,, windows alol indítod vagy dos bol ?
2011. dec. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!