Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újra lesz telepítve a gépem....

Újra lesz telepítve a gépem. A régebbi skype beszélgetéseket le tudom menteni valahogy?

Figyelt kérdés
Úgy 2 éves anyag gyűlt össze, amik a későbbiek folyamán még kellenének. Le tudom menteni a beszélgetéseket valahogy? Olyasmire gondolok, mint pl. ami msn-nél is van, hogy elmenti egy külön mappába a beszélgetéseket. A skype nem csinál ilyet?
2011. dec. 24. 22:16
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
100%
2011. dec. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Húúúú, nagyon szépen köszönöm! :D

Sokat segítettél. ^^

2011. dec. 24. 22:50
 3/3 anonim válasza:

És azt meg tudná-e valaki mondani, hogyha két előző újratelepítés előtti teljes SkyPE mappa le van mentve, --- tehát feltételezem a beszélgetések is --- hogyan tudok 3 ilyen, de különböző időszakokban íródott SkyPE-naplózásokat EGYSÉGESÍTENI, ÖSSZEOLVASZTANI? S:s


Tehát pl. mondjuk 2008-ban regeltem a SkyPE-ra. (1. SkyPE-beszélgetések: 2008-2010)

2010-ben újra kellett rakni az op-rendszerrel együtt mindent, de a régi SkyPE-alkönyvtárat eltároltam vhol. (2. SkyPE-beszélgetések: 2010-2011)

Most kaptam egy teljesen új gépet, de már elkezdtem a feltelepített SkyPE-ban csevegni így elkezdődtek íródni a naplóim. (3. SkyPE-beszélgetések: 2011--... )


Egységeset hogyan tudnék csinálni, hogy ne írja felül az egyik a másikat, hanem a beszélgetések 1 személy esetében olvadjanak össze? S:s

2012. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!