Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van még esély a titkosítás...

Van még esély a titkosítás megszüntetésére a Windows 2000-ben, ha a felhasználói fiókot már töröltük?

Figyelt kérdés

2003-ben telepítettük Windows 2000-et. Több felhasználói fiókkal. Hátramaradt egy mappa néhány fájllal titkosítva.

Hozzájuk szeretnénk férni, de a cipher/D sem parancsablakból, sem a Windows alól nem működik.


2011. dec. 25. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem olyan problémám volt anno, hogy töröltem az Op, rendszert és egy korábbi Dokumentumok mappához nem fértem hozzá az újratelepítés után. A szavaidból arra következtetek, hogy Neked is ez lehet a gondod.

(A titkosítás alatt azt érted, hogy amikor be akarsz lépni, akkor nem enged be?)

Úgy sikerült megoldanom, hogy adminként saját tulajdonúvá tettem a mappát. Esetleg próbáld meg...

itt a leírás:

[link]

2011. dec. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

2005-ben volt egy alaplapcsere is, de a vinyo megmaradt.

Próbáltam admin jogosultsággal feloldani a titkosítást,

jelenleg ez a mappa nem fejthető vissza állapotban van,

de viszont a legnagyobb bánatomra törölhető. Amikor adminként tulajdonba vettem, a biztonsági fülön a felhasználói csoportok között megjelent egy kb. 25 jegyű karakterlánc is. Feltehető, hogy a régi gépnévhez és tulajdonoshoz kötődik és nincs mit tenni...

2011. dec. 26. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!