Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem engedi USB hordozóeszközrő...

Nem engedi USB hordozóeszközről feltelepíteni a Windows-t. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Két problémám is akadt.Az első: letöltöttem a Windows 7 egyik 64 bites verzióját.Netbookra akartam feltelepíteni,annak módja szerint mindent megcsináltam ( [link] e leírás alapján csináltam) A BIOS-ban beállítottam,hogy a pendrive-ról bootoljon,de ezt írja ki: tömörített BOOTMGR,újraindítás: CTRL+ALT+DEL (vagy valami ilyesmi..) mi a teendő?

A másik: egy újonnan vásárolt laptopra ugyanezt a letöltött verziót szerettem volna felrakni,persze már dvd segítségével,de a telepítés során mindig leáll.Ennek is utánanéztem: írjam ki újra,a leglassabb sebességgel,stb..de ez se segített. Itt mi a teendő?

Előre is köszönöm a segítséget és a válaszokat. Elnézést,én ezekhez nem értek túlzottan,aki azért jön ide hogy leszóljon,vagy megemlítse hogy vásároljak egy eredeti windows 7-et az keresgélhet máshol. És kellemes ünnepeket midnenkinek ! ;)


2011. dec. 25. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Első esetben nem nagyon akarja felismerni a bootszektort, valaki majd mond valami okosságot.

Második esetben talán tölts le egy másik verziót, mert telepítés közben - gondolom hibaüzenet nélkül - leáll, arra senki nem tud érdemben válaszolni, hogy miért, de lehet hogy tud valaki ezen is segíteni...

2011. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!