Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Félórája szerencsétlenkedem,...

Félórája szerencsétlenkedem, kérek valakit aki tud segítsen nekem, hogy hogyan kell dvd lejátszóhoz dvd-t írni számítógépen?

Figyelt kérdés
A gondom: dvd-t akarok írni, nincs hozzá programom, fél órája akarom a nerot letölteni, de hülye licenszámokkal, meg egyéb baromságokkal kell idegesíteni magam. Bárki aki elmondaná szájbarágóson, hogy hogyan tudnék egyszerűen dvd-t írni, hogy az itthoni dvd lejátszó is le tudja játszani annak hálás lennék. Teljesen kifáradtam, nem értem miért nem jó itthon, hogy gépen néznék meg a filmeket!
2011. dec. 26. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:

a megoldásodra a válasz: [link]


Töltsd le, telepítsd, ingyenes verzíó, nem kell regisztrálni, bajlódni vele. Könnyű kezelésű.

2011. dec. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szoftverekért fizetni kell általában.Ingyenes felhasználásút kell keresni. Az Asampoo-nak van ingyenes magyar nyelvű progrmja.
2011. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt is megpróbálhatod.magyar nyelvű,hasonlít a felülete a nero-ra: [link]
2011. dec. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!