Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kb mekkora képfájlt fog...

Kb mekkora képfájlt fog csinálni a ghost nevű program egy 250 Gb nagyságú merevlemezről, amin multibootban 3 oprendszer megy?

Figyelt kérdés

Nemigazán használtam még, de mivel elég macerásan vagyok kénytelen megoldani a partícionálást, nem lenne rossz, ha csak egyszer kellene végigszenvednem. :D

Van egy 160 Gb-os külső merevlemezem, azon szeretném a képfájlt tárolni (ha lehetséges).

Ezen kívül az lenne még a kérdésem, hogy linux alapú rendszereket támogat-e?


2011. dec. 27. 12:39
 1/4 Gugu Gabor ***** válasza:

Javaslom hogy használd a bootolható verzióját a proginak akkor oprendszertől függetlenül fog működni (gyakorlatilag egy mini linuxot tölt be ami alat csak a ghost működik)

Az image file ha sector by sectort választasz akkor 250 giga nagyságu lesz ha konkrétan a particiokat mented akkor pedig kb akkora mint a foglalt terület a mentett vinyón

2011. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a Ghost felajánl egy alapértelmezett tömörítést - ezt érdemes is úgy hagyni - így a mentés kisebb lesz, mint amennyi a HDD-n volt, de hogy mennyivel az csak a művelet után derül ki, mert ez erősen adatfüggő - mennyit tud rajta tömöríteni - pláne három oprendszerrel ezt megtippelni sem tudjuk...
2011. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem is vártam konkrét adatot, tudom, hogy azt lehetetlen :)

De akkor ha jólt értem, lehetséges, hogy elférek 160 Gb-ra, ha csak pár segédprogram van fennt.

2011. dec. 27. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi a foglalt hely azon a 250-es vinyón. 200GB-ot már előfordul, hogy tömörít 160-ra...
2011. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!