Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vannak olyan programok, amik...

Vannak olyan programok, amik Windows XP SP3-on már nem futnak el, csak Vistán vagy 7-en?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 22:19
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Igen, vannak. De általában egyelőre játékprogramoknál fordulnak elő. Olyanoknál, amit eleve csak DirectX 10 és 11-ben írnak meg és a 9 -et már nem támogatják, pl. Battlefield 3, Just Cause 2, illetve az összes 64-bites program (mivel a 64-bites XP-nek nincs SP3 -as változata, csak az SP2 -t adták ki rá). De a 32-bites felhasználói programoknak a 99,9%-a még biztosan támogatja.
2011. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy van a Dx miatt. Ahogy monták ami csak 7 vagy vistán futna.
2011. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag az összes 2009 óta írt program már csak win7-en, vagy vistan fut. A Vista progik szinte mind mennek win7 alatt is, ez alól mindig kivétel a "csicsa", ami a külsőségekre vonatkozik. Mivel idén december 31.-én megszűnik az xp (semmilyen frissítés nem lesz hozzá, amint a netre feljelentkezel kilövi a MS hiába telepíted ezerszer is), ezért már most érdemes beinvesztálni egy win7 rendszerbe, elég korrekt áron kapható már olyan nagykerben is, ahol nem csak viszonteladók vásárolhatnak, pl a JTC Budapesten!
2012. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

14:23

------------

Ennyi sületlen baromságot már rég nem hallottam. A Windows XP egyébként 2014 derekáig lesz támogatása, és addig a Windows Update is működni fog:

[link]

2012. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A World of Warcraft sorozatból a Cataclysm (remélem jól írtam a nevét)

Barátnőm gépén fut, de akadozva, Öcsém gépe elsem fogadta, én meg nem PC-t használok, de az száz, hogy nem megy tökéletesen rajta... remélem segítettem!


BUÉK

2012. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!