Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Net Framework telepítési...

Net Framework telepítési hiba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A net framework telepítésnél egy ilyen hibaüzenetet kapok." ".Minden verziónál ezt adja ki csak másképpen valaki segítsen nagyon fontos lenne a válaszokat előre is köszönöm.1-2 kép a hibáról:1. [link] 2. [link] a windows installert frissitettem már de akkor sem javult.valaki légyszives!
2011. dec. 28. 00:42
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nekem a most wanted nemmegy el windows 7 en xp-n pedig ment!elöször directx re hivatkozott mostmeg speed exe ibát észlet ezért leáll!erren nemtudsz valamit?
2011. dec. 29. 14:40
 22/24 anonim ***** válasza:

Milyen a vírusírtó? Esetleg jobbklikk a Speed.exe-re, Tulajdonságok, pipáld be a Kompatibilis módot, és szépen lassan próbáld végig a menüpontokat, lehet hogy valamelyikkel kompatibilis lesz. Ajánlom kezdeni a Windows 95-el. Mellesleg ajánlott feltenni néhány Visual C++ progit. Itt van néhány, ha lehet mindet tedd fel: [link]

ha 64 bites a Win-ed, akkor itt van egy 64-es verzió: [link]

2011. dec. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszi de egyik sem jo=(
2011. dec. 29. 19:04
 24/24 anonim ***** válasza:
Sajnálom de már nincs ötletem. Esetleg: driverek frissítése, VGA beállítások optimalizálása, Net.FrameWork lehető összes verziója. KB ennyi jut eszembe. Végső esetben letöltheted a Most Wanted-et, mert talán a játékkal van gond.
2011. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!