Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen pentium 1-es gépen...

Milyen pentium 1-es gépen interneten játszható (multiplayer) játékok vannak?

Figyelt kérdés
Legjobban az akcio, és az RPG-ket szeretem, de jöhet más is! Csak Pentium 1 -es gépre! És aki tudja hogy honnan lehet letölteni, azt is kérem feltütenti, Elöre is köszönöm a válaszokat!
2008. márc. 29. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
a P1 idejében, amikor az még jobb gépnek számított, nem nagyon volt jellemző a netes játék. Az akkori programok inkább csak a LAN-t támogatták. WOW és hasonló játékok ennél azért nagyobb, inkább P4/Celeron kategógiás gépeket igényelnek minimum, de legalább P3-at.
2008. márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem, és semmien játék nincs, amit akkoriban neten lehetett volna?
2008. márc. 29. 13:27
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

A FreeCiv szerintem menne rajta. Ez a Civilization ingyenes változata.

[link]

2008. ápr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ott van a Tibia is. Ez egy mmorpg. Talán futna, egy próbát megér.

[link]

2008. ápr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
75%
final phantasy 1 :D annak idején Play Stationon ment és szarintem felér az egy P1-es gép gyengeségével (bocs de érdemes lenne azért beszerezni egy gépet) és mutlis a játék... de azt nemtom hogy honnan töltsd le :( bocs
2008. júl. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
65%
Tényleg be kéne szerezned egy jobb géped de egyébként az age of empire I megy de nem tom hogy azon jó-e netesen
2010. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok gonosz lenni meg semmi ilyesmi csak sztem vegyél legalább egy pentium hármast vagy négyest.
2010. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább egy kór kettő duóst.
2018. márc. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!