Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptopom van és Acer a márkája...

Sesshou Raidon kérdése:

Laptopom van és Acer a márkája, a legfrissebb videókártya driverem van ami 2009-es. Elindítom a minecraftot, és az hibát ír ki, hogy rosz a videókártya driver, de ez a legújjabb egy Acer Laptopra. Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Elindítom a minecraft 1.8.1 vagy az 1. 0. 0-s verzióját és azt írja ki mindkettőnél hogy:

Bad video card drivers! Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode. This can usually be fixed by updating the video card drivers. --- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 -------- Generated 2011.12.28.13:49 Minecraft: Minecraft Beta 1.7.3 OS: Windows XP (x86) version 5.1 Java: 1.6. 0_30, Sun Microsystems Inc. VM: Java HotSpot (TM) Client VM (mixed mode), Sun Microsystems Inc. LWJGL: 2.4.2 [failed to get system properties (java. Lang. NullPointerException) ] org. Lwjgl. LWJGLException: Pixel format not accelerated at org. Lwjgl. Opengl. WindowsPeerInfo. NChoosePixelFormat (Native Method) at org. Lwjgl. Opengl. WindowsPeerInfo. ChoosePixelFormat (WindowsPeerInfo. Java:52) at org. Lwjgl. Opengl. WindowsDisplay. CreateWindow (WindowsDisplay. Java:185) at org. Lwjgl. Opengl. Display. CreateWindow (Display. Java:311) at org. Lwjgl. Opengl. Display. Create (Display. Java:856) at org. Lwjgl. Opengl. Display. Create (Display. Java:784) at org. Lwjgl. Opengl. Display. Create (Display. Java:765) at net. Minecraft. Client. Minecraft. A (SourceFile:294) at net. Minecraft. Client. Minecraft. Run (SourceFile:716) at java. Lang. Thread. Run (Unknown Source) --- END ERROR REPORT 365f4eff ---------- Ezt ítja.Mindenféle választ írjatok,mert nekem szükségem lenne erre hamar.Mindent megpróbáltam, ti vagytok a reményeim.Mit tegyek most?


2011. dec. 28. 13:58
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

[link]


Ugye nem Intel chipsetes VGA van abban a laptopban?

2011. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de, az van
2011. dec. 28. 17:26
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
Akkor szerintem mondj le róla.
2011. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
rakj másik java-t hátha megoldja
2012. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!