Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs hang a a gépemen?...

Miért nincs hang a a gépemen? Újraraktam az xp-m és telepítés után nem látja a hangkártyámat, tök néma.

Figyelt kérdés
Everesten megnéztem a tipusát, SIS 7012 Audio Device. Amit felajánl illesztőprogramnak, azaz oldal 404 hibaüzenetes. Próbáltam máshonnan letölteni, de azzal se megy és a bios menüben pedig nincs elállítva semmi. Elfüstölt volna a hangkártyám?
2011. dec. 28. 16:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja,bocs a gépem intel celeron 2000,
2011. dec. 28. 16:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha integrált akkor amikor vetted adtak hozzá telepítő cd-ét eredetit csak azt tedd fel és jó lesz! :) De ha nincs telepítőd akkor ha azt mindent megcsináltál amit leírtál akkor nagy az esélye hogy a hangkártyádnak annyi! :( De már 3000ft-ért lehet venni 1 5.1-eset ami nagyon jó! Én a helyedbe vennék 1 újat! :)
2011. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha egy újratelepítésel lezúzom a karimat az nagyon zsíír!
2011. dec. 28. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:

nincs a te kártyádnak semmi baja,csak azért nincs hang,mert még nem tetted fel az ő kis progiját,erre vár a géped

- kaptál a gépedhez driver lemezt ?

2011. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmit, úgy rakták össze. Csináltam pár dologról bizt. mentést, nem mindenről.De ezé lehet lemaradt Szerinted hogy tudnám ezt a hibát orvosolni?
2011. dec. 28. 16:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg helyen fent van a neten-

Próbáld ezt: [link]


vagy ezt: [link]

2011. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
vedd le a gép oldalát és nézd meg hogy mi a neve és ha megvan akkor ird be a googolbe hogy :*alaplap neve*audio driver download igy biztos megtalálod énis igy csinálom a régi gépemmel mert ahoz elvesztek a cd.k de az uj gépemé nem jó hozzá
2011. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!