Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Erre a gépre milyen linux...

Erre a gépre milyen linux rendszert javasolt rakni?

Figyelt kérdés

1,4 proci

700mb ram

integrált 64mb vidikari


2011. dec. 29. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég lassú, a hajad is kitéped vele. Ennek ellenére egy Xubuntu-t javaslok. Ugyan az mint az Ubuntu, csak az erőforrásbarátabb Xfce asztali környezettel. Egy próbát megérhet.
2011. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
(Mármint a gép lassú és a rendszer is az lesz valszeg. Telepítésnél csinálj egy 768MB-os SWAP (cserehely) partíciót is!)
2011. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
xp szépen megy rajta, olyasmi kaliberü linux alapú rendszer nincs? ha lassú amit mondasz inkább kihagynám
2011. dec. 30. 00:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát én csak saját tapasztalatból mondom, hogy a processzor lassú. Viszont a ramod elég. A gép amin én futtattam csak 256MB-al rendelkezett. Tehát lehet, hogy nálam a ram volt a kevés. Ezért mondom, hogy próbáld ki:

[link]

2011. dec. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 legendavagyok01 ***** válasza:

Ezen

[link]

szépen fut az Ubuntu 9.10.

2011. dec. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kicsit régi a vasad, így egy, XP Puppy 528-at javaslok erre a gépre: [link]
2012. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oké letöltöttem kiírtam ezt a puppy lunixot,de ezt hogy is kell telepíteni? ez olyasmi mint egy live cd,ezt nem egy önálló oprendszer? hdd formázás telepítés stb
2012. jan. 15. 20:17
 8/10 anonim ***** válasza:

De ez, egy önálló op.rendszer

A LiveCD annyit tesz, hogy telepítés nélkül is használhatod.

Amúgy a neten, van egy leírás is:

[link]

Ez egy kicsit régi verzióról való, mint ez:

http://www.youtube.com/watch?v=oJHYSvs_jYU

De a telepítés menetén, semmin sem változtat.

2012. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kéne egy kis segítség.

Egész idáig a telepítésen szarakodtam,mindenhol utána néztem de senki semmit nem tudd.rendben el is jutok addig a képig ami 3:38nál látható,leokézom ugyan úgy és egyből rögtön utána bedobja azt az ablakot ami 4:04nél van,és bármelyiket választom és ok ugyan úgy vissza dobja ugyan azt az ablakot.Hol rontom el?

2012. jan. 16. 02:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha az, nem vált be, akkor menj be a "Start menübe" és a "Rendszer" alatt ott van, a Grub4DOS - próbáld azzal!
2012. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!