Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől foglal el a Google...

Mitől foglal el a Google Chrome nálam több mint 3 GB-ot?

Figyelt kérdés

KÉP: [link]


Nálatok is ekkora ? Hogyan csökkentsem le ?


2011. dec. 31. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy a mérete 3GB, lemezen meg elfér 500MB-on...
2011. dec. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Használsz valamilyen rendszertisztító programot?

szerintem nem.

Például ezt: [link]

2011. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Szerintem amit letöltöttél, kitudja mióta a chrome--al, az is a document mappában gyűlik.Töröld ami felesleges.

2011. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
+1 az elsőnek. Tényleg nagyon érdekes hogy 3 gb és elfér 500 mb -on.
2011. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, már régóta használom a CCleaner-t. Ma is miután használtam még mindig ekkora maradt.
2011. dec. 31. 16:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindamellett előfordulhat, hogy ennyi hely kell neki. Nálunk is fent van ez is meg a Firefox is és pár hónap alatt összehozza ezt a böngésző. Én a mozillából önkényesen ki szoktam törölni valami url.classifier fájl-t vagy mi a túrót, mert ez az egy fájl szokott több tíz gigabájt lenni. Félévente kitörlöm és megy tovább gond nélkül... Chrome-nál nem tudom, azt nem én használom...
2011. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 csacsi2 ***** válasza:

Függ a telepített összetevőktől, könyvjelzők skin -ek ilyenek. Én sem használom, inkább az opera -t!

Esetleg próbáld ki a CCleaner -hez ezt:

[link]

Használd portable -ben.

2012. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 lordsithlord ***** válasza:

Vagy rengeteg plussz összetevő van benne, (ezt tartom kevésbé valószínűnek), vagy nálad is a verziófrissítésnél nem felülírta az előző verziót, hanem mellé telepítette és csak a registry bejegyzést írta át.


Próbáld meg csak a Chrome-ot leszedni (előtte persze mentsd el a kedvenceidet), a könyvtárát törölni mjd újratelepíteni a legfrissebb verzióval. Ha tényleg verziótorlódás okozza a problémát, ez megoldja.

2012. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nekem is volt már ugy hogy valahogy kis fájl pár gigába irta ki közbe csak 50 mb xd
2012. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem is volt ijen Mozilával de ujra raktam és 5,4 MB lett minde kieg könyvj vel
2012. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!