Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik böngésző a jobb? A...

Melyik böngésző a jobb? A Google Chrome vagy az Opera?

Figyelt kérdés
Melyik böngésző a gyorsabb, jobb, egyszerűbb, gördülékenyebb? A Google Chrome vagy az Opera?
2011. dec. 27. 00:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Opera, Opera, Opera, Opera. A legjobb böngésző. Sok lapot nyithatok meg, áttekinthető, gyors, kényelmes :)
2011. dec. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mindkettőt használom, számomra kb tökmindegy, de legjobb ha kipróbálod.
2011. dec. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 vagyokakilehetek ***** válasza:

megint a szokásos kérdés..

alma vagy körte?

vörös vagy szőke?

merci vagy trabant?


ki kell próbálni... nem lehet rá egyenes választ adni. kinek kinek melyik tetszik...

2011. dec. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Chrome
2011. dec. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az Opera gyors böngésző, amennyiben engedélyezve van a Turbo, bár ez sok esetben nem elérhető. Elénye hogy néha gyors. Hátránya hogy szar a letöltésvezérlője, nincs Google Fordító és még néhány apróság. A Chrome-al jó a letöltés, alapból gyors, van enne fordító, jelszavak megjegyzése és előhívása gyors (értsd: be vagy regisztrálva egy oldalra, jelszavad elmentve, aztán bejelentkezésnél elég megnyomni a Felhasználód kezdőbetűjét, ettől előugrik az egész, csak rákattintasz a Bejelentkezésre, nem is kell a jelszót beírni és már bent is vagy), nameg számtalan apróság szól a Chrome mellett, de igazuk van: a puding próbája az evés, hát próbáld ki mindkettőt.
2011. dec. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 csacsi2 ***** válasza:
83%

Próbáld ki mindkettőt és válaszd amelyik tetszik! Mindkettő megtalálható portable -ben!

Én az Opera -t használom, nekem az jött be. Talán a chrome egy légyfingnyit gyorsabb, talán. viszont nekem sok gondom volt vele.

2011. dec. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 csacsi2 ***** válasza:

Van hozzá Google Fordító -kiegészítő is:

[link]


Sajnos sok weboldal nem támogatja pl.: Elmű. viszont lehet maszkolni firefox -á vagy explorerré!

[link]

2011. dec. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Chrome!!!!
2011. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hát kipróbáltam mindkettőt. először az operát, abban tegnap beállítottam egy csomó mindent, könyvjelzőket...stb. és ezek mára MIND ELTŰNTEK! és semmi kedvem sincs újra beirogatni, szóval operát ezennel kilőttem a jó büdös fr*ncba, és feltettem a gugli krómot, ami eddig nagyon bejött
2011. dec. 28. 13:31
 10/17 csacsi2 ***** válasza:
Az azért lehet , mert az előzmények törlésekor be volt minden pipálava. elkészítettem portable -ban, próbáld ki, max mentsd el az exe melletti csacsisoft mappát és minden visszaáll! PM...
2011. dec. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!