Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb videószerkesz...

Melyik a legjobb videószerkesztő program erre a célra?

Figyelt kérdés
olyan videó progit keresek,(magyar nyelvű ha lehet) amivel a DVD filmjeimet tudom szerkeszteni,a hangsávokat törölni amit nem akarok megtartani,de viszont magyar felirat,menü ilyesmi maradjon. letöltöttem a farkasokkal táncolót DVD változatban,de az új szinkron van rajta,és a régi megvan nekem aviban,azt rárakom valahogy,és kb ennyi,de mint írtam menü feliratok stb maradjon azt szeretném.
2012. jan. 2. 11:39
 1/2 anonim válasza:
DVD szerkesztésre a DVD Shrink 3.2 a jó, azzal ki tudod venni a számodra felesleges hang és feliratsávokat, menüt stb, és fájlba is tudod menteni. Viszont azzal hangsávot nem tudsz cserélni. Én mindkét filmet, mármint a jóképűt és jóhangút is külön MKV-ba írnám és MKV Merge-el összekombinálnám (muxolnám) a jó filmet.
2012. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen,én is úgy csinálnám,e a felirat mindenképp szeretném,hogy megmaradjon,mivel sok az indián nyelv a filmben.
2012. jan. 3. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!