Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek hogyan futtathatok...

Szerintetek hogyan futtathatok (futtathatok-e) Windows XP-re írt DVD-s játékokat Windows 7 ultimate alatt?

Figyelt kérdés
van egy csomó játékom de mind XP-re.
2012. jan. 3. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy megpróbálod beállítani a kompatibilitási üzemmódot (ami csak néha működik) vagy amit ajánlok, tegyél fel egy XP-t is a gépedre... esetleg keress egy virtuális XP-t, ami elvileg pendrive-ról is működik.
2012. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg gond nélkül mennie kell.
2012. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem csomó játék megy windows 7 en olyan amikor még vista se volt

szóval nem értem melyik ne mene windows 7 en

elég ismeretlen játékokal játszhatsz meg ugy látom hogy sokan mert anyi ilyen kérdés van

2012. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

12:08-as


Eléggé ismert játékok is megbolondulnak Win7 alatt... például az Advent Rising, Splinter Cell 3, stb. nem futnak nálam sem, de pl. a Deus Ex 1 fut, csak behülyül...

2012. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Halotam spinterõl deusról

de nem tömeg játékok a másik meg hogy nálam aligha hülyülnének be...

elöszöris nem játszok velük:p

advent rising nemtudom mi

amugy csakk hogy tud nálam spinter xp n is elég ócska volt szóval nemv véletlen nem játszok vele

ahoz képest hogy egy kategórialig dicsért játék nem igazán jól programozták de hát mindegy

deus ex nek is nagyon egyedi programozása van de az teţszet csak nem a stilusom:D

2012. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!