Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem fura, hogy amióta kijött...

Nem fura, hogy amióta kijött a Windows 8 Developer Preview, azóta teljesen megszűntek a kiszivárgások?

Figyelt kérdés
Előtte meg szinte minden héten újabb build került fel a torrentoldalakra.
2012. jan. 2. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:

:) Mert elbaszták :P

csingilingi

2012. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem. Kerestem a múltkor kiszivárgott verziókat, hátha van valami újabb már, és csodálkoztam, hogy nem találtam, mert nincsen. Elképzelhető, hogy azért nincsenek új kiszivárgások, mert már nem olyan nagy az érdekeltség felé, mert csalódtak a Developer Preview verziójában. Nagyon remélem, hogy kijavítják benne a tönkretett dolgokat, és nem rontják el még jobban.
2012. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bennem inkább az merült fel, hogy az eddigi kiszivárgások inkább szándékos kiszivárogtatások voltak, hogy felkeltsék a figyelmet.
2012. jan. 3. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:

:)

Ha már itt tartunk

azt tudtátok hogy a windows XP

előbb született meg mint a Windows millennium?!


és hogy miért volt szarabb a win 98 nál?:))

2012. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!