Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 7 miben jobb, mint...

A Windows 7 miben jobb, mint a Windows Vista vagy a Windows XP?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyiban h szebb, tehát gyakorlatilag semmivel nem jobb.
2012. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Bizonyos alkalmazások stabilabbak, és gyorsabbak, de van 1-2 mellékes hátránya is, de ezek nem nagy bakik. Átlagos felhasználok, és gamerek számára elég kellemes operációs rendszer.
2012. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a Vista az lassabb és tőbb memóriát használ.

A 32 bites XP pedig csak max 4 giga memóriát lát.

a 64 bites XP pedig a windows server 2003-ra épül, ezért sok probléma van vele, sok program nem fut rajta, vagy csak problémásan.

2012. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A regi ceges es az egyik otthoni gepen xp fut. A fonokom gepen vista.

Az uj ceges gepen pedig 64 win7 (a vinyo megallt, ezert kellet uj gep).

Az xp-vel soha nem volt semmi bajom, nagyon szerettem, minden ertheto volt es felhasznalo barat. 4 even keresztul nyuztam es a vilagon semmi betegsege nem jott elo.


A vista nem egyertelmu, egy rakat beallitast kell csinalni rajta, h olyan legyen amilyennek szeretnem, tobbszor hasznaltam de mindig megerositi az utalatomat. Soha semmi nem ugy megy rajta, ahogy elvarom.

Az uj win7es gep egy alom, mind eszszerusegeben mind egyszerusegeben. O az xp erosebb/fiatalabb testvere:)


(Persze ezeket csak a Lion veri, ami az uj mac-emen van, de ez nem ide tartozik, mert nem ez volt a kerdes ;)

2012. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a vistához képest sokban
2012. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

A Windows 7 sokkal gyorsabb neked a 64 biteset ajánlom mert az sokkal jobb gyorsabb mint a többi.

[Enterprise-ban,Professionalban,Home premiumban] ne gondolkozz

2012. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmiben nemjobb a windows 7 a vistánál,csak azért mondják hogy jobb neked is tudnod kellene hogymivel a legújabb op rendszer jót kell róla mondani hogy eladható legyen ha már egyszer legyártoták . Amúgy a windows vista sokkal jobb mint a windows 7. A vistának majdnem olyan a kinézete mint az xp nek csak sokkal szebb . A windows 7 meg egy kihió szar vacak operációs rendszer. Utállom ! Nekem mindig vistám lesz !!!
2012. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zoltann27 ***** válasza:
Így igaz , !!!!!!!!!! Mindenki elvan szállva A Windows 7-Től pedig nem nagy szám , Rengeteg probléma van vele , programok és játékok szempontjából is , Eredeti játékok nem indultak el sem X86 Sem X64 - es Windows 7-en. Windows Vista X64 a Játékosok Op rendszere , minden megy Rajta gond nélkül. Több ramot használ , de jobban is pörögnek a Játékok , Menüre kezelésre is az XP-re hasonlít igy egyszerűbb a kezelése , tehát méltó utód . A 7 szerintem nem játékra vagy szórakozásra van kitalálva ugyhogy sehol sincs a Vistához Képest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!