Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen nVidiát tudnék felrakni...

Milyen nVidiát tudnék felrakni Dell inspiron mini 1012es netbook-omra?

Figyelt kérdés
Jo jo tudom intel N455 saját fejlesztésű "Graphics Media Accelerator Driver"t használ csak szertnék felrakni nvidiát... Ne kérdezd miért :D akarok és kész csak nem tudom hogy milyet...!!!
2012. jan. 5. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs nvidia kártyád, akkor semmilyet. Mintha repülőgép szárnyat akarnál szerelni görkorcsolyára.
2012. jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát rakjál fel ATIT az jobb:D
2012. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"csak nem tudom hogy milyet...!!!"


Hát azt én sem. Egyébként meg legyen bármelyik, mert az Nvidia driverek szerintem Nvidia kártyákhoz valók de te ezt majd a telepítőprogrammal beszéld meg hogy FEL AKAROD tenni :))

2012. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ahogy nézem ez ilyen integrált cucc... szóval ha külön nincs nvidi kártya akkor hagyjam a faszba? :D
2012. jan. 5. 11:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Háááát szerintem igen...
2012. jan. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ebben a gépben egy Intel GMA3150-es controller van, ezért van hozzá Intel driver.

Ha nincs a gépedbe nVidia kártya, akkor nem tudsz nVidia Drivert telepíteni.


Vagy netalán a kártyát is telepíteni szeretnéd? :)

2012. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nem csak egy nvidi drivert :D

am minden megy az intellel csak xD nem tudok age of 2-zni koliba lanon :DDD mert az intel nem kompatibilis vagy mi és kiadja h DirectDraw-val nem kompatibilis a driver és olvastam h frissitsd az nvidit :D

2012. jan. 5. 11:59
 8/12 anonim válasza:
ne is próbálkoz vele mert semmi haszna nincs,de ha unatkozol akkor csináljad mert csak unalom űző
2012. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
op rendszered?
2012. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előzőnek....


Csak hogy képben légy, ha már nem olvasol vissza. Inteles VGA-hoz szeretne Nvidia-s drivert, azért mert csak... :)))

2012. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!