Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normális hogy egy netbookon...

Normális hogy egy netbookon akadozik youtube video vagy facebook?

Figyelt kérdés
Újonnan vettem egy Dell inspiron mini 1018 netbookot. Gyárilag fel volt rá telepítve win7 starter és driverek. Olyan lassú hogy youtube videók szaggatnak, a bőngésző is gyakran beakad, gépelés, jobb oldali csuszka húzás közbe stb. Ez normális? 1Gb ram, 1,6os intel atom proci. Procit nem igen tudok cserélni benne, de ramot igen. Ha bővíteném mondjuk 2gb-ra megoldaná a problémát?
2011. dec. 4. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Pontosan melyik Atom? Többféle van. Nem tudom, segít-e a memóriabővítés. Figyelni kellene, az-e a kevés.
2011. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Intel atom N455; 1.6Ghz
2011. dec. 4. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez sajnos egymagos, nagyon gyenge. Memóriából az 1 GB a minimum a Windows 7-nek. De a leggyengébb láncszem talán a grafikus vezérlő (GMA 3150). Talán keress egy szakmai fórumot (pl. prohardver), ott talán többet tudnak segíteni. De a gép valóban gyenge, szerintem nem feltétlenül jelent hibát az akadozás.
2011. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
vga
2011. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az az 1giga ram miatt van. Csont ugyanez a netbookom van csak 2 giga rammal és igen csak élvezhetően tudok vele internetezni. Azt még hozzátenném, hogy Win7 ultimate van rajta.
2011. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Win 7 alatt még facc-re is jól jön a 2 giga RAM.
2011. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 segítőkész ***** válasza:
nekem is ugyan ez a problémám csak nekem a facebookal. oldal akadozik a csúszka meg az egész facebook akad csak nekem 4 giga ramom van egy dupla magos 3.0 ghz-es Amd Athlon II X2 processzor és egy Nvidia Geforce GT 440 512mb DDR5 ös memóriával 128bites DX11 stb... a crysis 2-őt fullon viszi a gép de a facebook akad na ezt magyarázzátok meg... az összes driver a legújabb a flash player is már mindent megpróbáltam újraraktam a gépet is de ugyan az, válasz ?
2012. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sancy válasza:
Jaj gyereke,nem kell egybol, "tul gyenge vga,meg tul gyenge procizni"Holott egy feleakkora androidos tableten frankon futnak a flashek.Szal nem a atom kicsi,es a giga ram,hanem a windowson belul vannak a hianyossagok.Avagy a flash beepulo modul a bongeszobe okozza az akadast.En pl androiddal kierletezek a netbookomon.De peldanak ott a Rapsberry Pi 700mhz es cpu val,256 rammal,es 1080p videot jatszik fedora linuxal.Ott nem kicsi a cpu? :)
2012. aug. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!