Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem sikerül telepítenem...

Miért nem sikerül telepítenem a Photoshop CS5-t? Részletek alább olvashatók!

Figyelt kérdés
Nem értem miért nem sikerül.Egészen addig simán megy míg elkezdené telepíteni, de akkor kiírja, hogy zárjak be minden futó alkalmazást: Abode Bridge.exe. De semmi nem fut a gépen. Internet, vírusirtó kikapcsolva.(Már úgy is próbáltam, hogy nem kapcsolom ezeket ki). Újra is indítottam a gépet. De semmi, ugyanúgy kiírja. Esetleges probléma lehet, hogy fent van a gépemen a PS 7.0CE, PS CS3, PS CS4 is. A CS4-t meghagynám, a CS3-t pedig nem engedi törölni, mert ott is azt írja ki, hogy először zárjam be az Adobe Bridge-t. Ebből gondolom, hogy a CS3-al lehet a gond. Tudtok valami használható ötletet írni, hogy mit tegyek?
2012. jan. 5. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak azzal az Adobe Bridge-vel lesz a gond, mert az nem enged uninstallálni egyet és amiatt nem megy fel a másik. A Photoshop-hoz nem értek, de ha jól látom abból van fent vagy négy verzió is. Szerintem az is csoda, hogy négyet fel tudtál rakni...
2012. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha kiírja, hogy fut, nézd meg a feladatkezelőben, hogy tényleg fut-e a bridge, és zárd be. Csak mert azt nem írtad, hogy ezt csináltad-e, mikor a rendszer pont erre figyelmeztet.


Ennyi verzió telepítése és használata pedig felesleges. Minden új kiadás tartalmazza az előzőek képességét, így a CS5 tudja azt amit CS4, CS3, stb...

2012. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem a feladatkezelőt, ott nyoma sincs a bridge-nek. Én törölném az összes PS-t, de látod, nem engedi azt sem. Mármint a ps3-t, megpróbálom a többit törölni, de mégiscsak a ps3 törlésénél írta ki, hogy megy a bridge, pedig azt még soha nem is használtam.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, megőrülök!!!!

2012. jan. 5. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig fut ha azt írja a géped, maximum nem Adobe Bridge.exe néven, hanem más névvel, de fut...
2012. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

MEGVAAAAN!

Csak ott volt ez a fránya Bridge a fel.kezelőben, csak nem a szolgáltatásoknál(ahol ugye ott a lista, hogy mi fut és mi nem), hanem a folyamatoknál.

Be kell valljam a PS-hez értek, de a számítógéphez tök hülye vagyok. Először azt sem tudtam hol keressem egyáltalán a feladatkezelőt, még jó, hogy van a start menüben ilyen kereső ablakocska. Ha magamra lettem volna utalva, még 100 évesen is keresném a megoldást!

Ezek után biztos megértitek, hogy mekkora segítséget jelentettetek nekem és köszönöm, hogy ilyen hamar válaszoltatok.

Hálám örökké üldözni fog Benneteket!

2012. jan. 5. 16:05
 6/6 A kérdező kommentje:
JA! A ps sikerült telepíteni és tökéletesen működik, ennek ellenére a ps3-t még mindig nem sikerült letörölni a gépről, de ez legyen a legkevesebb.
2012. jan. 5. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!