Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan törölhetném?

Hogyan törölhetném?

Figyelt kérdés
Gond volt a Dirt 3-al, ezért törölni akartam, viszont az uninstaller is meghülyült mindig lefagyott. Ezért fogtam kitöröltem csak úgy egyszerűen a játékot, aztán CCleanerrel töröltem a tegisztriből a hibás hivatkozásokat. Viszont nem tudom újratelepíteni a játékot, mert még mindig azt hiszi a gép, hogy már telepítve van. Az uninstaller elindult most már (-.-"), de nem fejezi be a törlést arra hivatkozva, hogy nincs rendesen telepítve a program. A gépen Windowe 7van.
2012. jan. 5. 19:07
 1/8 A kérdező kommentje:
*registry-ből
2012. jan. 5. 19:07
 2/8 anonim ***** válasza:
töröld ki a start menüből is, és a vezérlőpultból is (ha ott még elérhető)
2012. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Egy kicsit mélyebbre kell ásni, mint a start menü. elsősorban a windows7 már tudja olyan szinten kezelni a fájlokat, hogy ne kelljen belenyúlni más külső programmal a rendszerbe. Itt értem az Uninstallert és a CCleanert. ezeket manapság már nem szabd használni, mert többet ártenek, mint használnának és okozhatják egy windows korai összeomlását.


Nézd még meg a Program Files-en belül a Common Files nevü mappát és a regeditet is turkálni kellene a játék összetevői után, hogy totál kitörlődhessen minden. Viszont ott óvatosan kellene tevékenykedni, mert fontos fájlokat tartalmaz.


Nem tudod javítani, vagy reinstallálni a játékot?

2012. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos éppen ez a baj, hogy nem tudom újratelepíteni, mert még mindig úgy veszi mintha fenn lenne. Minden hozzátartozó fájlt töröltem. A registryben a HKEY_LOCAL_MACHINE>SOFTWARE>Codemasters mappában is töröltem a bejegyzését.


Most végre eltudtam indítani máshogyan a telepítőt és kitudtam választani a javító telepítést. Kíváncsi vagyok, hogy mi sül ki belőle.

2012. jan. 5. 19:40
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezzel sikerült újratelepíteni, de a hiba megint jelentkezik, hogy nem tudom uninstallálni.
2012. jan. 5. 19:55
 6/8 A kérdező kommentje:
No sikerült nagy nehezen. Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 5. 20:03
 7/8 anonim ***** válasza:
mit csináltál?
2012. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs már... majdnem egy éve csináltam. Szerintem a registry-t buheráltam sokáig, vagy a telepítőnél ügyködtem valamit.
2012. dec. 24. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!