Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cod2-ben milyen szabályok vannak?

Cod2-ben milyen szabályok vannak?

Figyelt kérdés
A kampelés, amikor egy helyben áll és úgy lövöd az emberkéket, de mi az a jumpolás, és vannak még ilyesmi szavak, ha igen, azok mit jelentenek?
2012. jan. 6. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem írod le az "ilyen szavak"-at, akkor válaszolni sem lehet rá.

A jump az ugráláson kívül azt jelenti, hogy felmásznak különböző magaslati helyekre, ahonnan nem számítasz rájuk, és onnan ölnek meg. Házak ablakaiból, van ahol a párkányon át a tetőre lehet menni például. A campelés inkább a lesből lövést jelenti, amikor nem mozogsz. Az utca közepén állva nem lehet campelni, mert onnan látható vagy egyből.

2012. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ. :)

Ilyesmi kifejezés nincs több? Mert ezt a kettőt ismerem. Még láttam a pro-t is, de lehet, hogy az teljesen más.

Ezeket úgy kell kimondani, ahogy leírjuk őket?

Eddig single playerbe játszottam, és most kezdtem el a multit.

2012. jan. 6. 19:36
 3/6 A kérdező kommentje:
"Shotizik" ez mit jelent?
2012. jan. 6. 19:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Pro az a profi
2012. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a shotizik az = sörétes puskával van. TK=team kill ez csak bizonyos szerokon van és ez azt jelenti hogy csapattárs ölés... wh=WALL HACK csalás .átlátsz a falokon :D de vegyél fel x firére a nevem hesol0808 (már 3 éve cod 2 zök !!)
2012. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek a segítséget. :) csalni biztos, hogy nem fogok, már láttam róla videót...

Utolsó majd felveszlek, de tényleg kezdő vagyok a multiban, ráadásul lány is. :D

2012. jan. 6. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!