Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet lovagolni wowban?

Hogy lehet lovagolni wowban?

Figyelt kérdés
Van egy Nigtelf karakterem és láttam hogy mások tudnak mindenfélén lovagolni mindenhol. Stromwindben wettem e griffeknél egy nőtöl valami lovaglást, mégsem tudom használni mit tegyek hogy én is lovagolhassak???
2012. jan. 6. 21:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Mostmár azt megtaláltam, viszont nem tudok fejlődni. 20-as szintű vagyok, és hiába ölök meg bárkit nem kapok tp-t. Valami ojasmit ír hogy kezdő szint elérve, de nem régóta játszom ezzel karácsony óta, ven velemi limit és azon túl ha felylődni akarok fizetni kell vagy mi a megoldás???
2012. jan. 7. 00:54
 2/5 anonim válasza:

Melyik kiegeszitojevel jatszol?

Ha BC akkor 30as szinttol tudsz lovagolni...

Ha WOTLK akkor 20as szintol...

KI kell tanulnod eloszor trainernel...majd egyes varosokban tudsz venni mountokat :D pl. éjelf-strucc, ember-lo, elf- tigris, torpe- kos, stb.

Fejlodni pedig ne olessel akarj...feladatokat csinalj.-.. ha pedig olni akarsz akkor ha 20as szintu vagy akk 18tol 23-25ig olj csakk akkor kapsz pontot :D

Griffeknel pedig csak egyik helyrol a masikra tudsz utazni...a Nightelf pedig silvermoon felett egy kis haznal tud venni struccot...vagy miaz xD nmtudom pontosan :D vmi madar :D

Am milyne szerveren jatszol? Attol is fugg nehany dolog...

2012. jan. 7. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
21-es szintűeket ölök, de semmi, váltizatlanul 101 tp-m van. Asszem az alapjátékkal játszom de nem vagyok benne biztos. (Nagy dobozban van, nem cd tokban, az van rajta hogy world of warcaft battle chest, van benne két kis könyv, meg két nagy+ a két cd), amúgy az alapszerveren játszom (nem magyar nyelvű, ezt állította be autómatikusan, a lovaglást már köszönöm, sikerült megoldani.
2012. jan. 7. 10:22
 4/5 bembinó ***** válasza:
Ha 20-as szint fülé szeretnél kerekedni akkor meg kell vásárolnod az alapjátékot ami kb már 2300ft tól megvehető. Azzal el tudsz fejlödni 70 es szintig és még jár hozzá 30 nap játék is ha tovább szeretnéd vinni meg kel vásárolnod a lich king kiegészitőt és a cata kiegéstitőt is. A blizzardnál most akcióban van 20 euró a lich és 30 euro a cata. A gametime ot pedig meg tudod vásárolni a boltban ami 2 hónap 8ezer vagy bankkártyáról vonja a blizzard ami árfolyamtól függ de olcsóbb mint a boltban. Vagy vásárolsz kb 10e-50e ig egy accountot a legjobb hely erre a játékok.hu wow foruma ott szinte mindenki hirdet. Sok sikert.
2012. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bembinó ***** válasza:
Illetve ha megvetted a játékot akkor érdemes mondjuk az accountnál beirni a cd kulcsot hidd el hatásos lesz :D
2012. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!