Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hangsáv probléma - miért csak...

Hangsáv probléma - miért csak angol hangon szólal meg a film?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy filmet, amit már nagyon rég kerestem torrentről. Mindenhol csak angolul volt meg, de végre kaptam magyar szinkronoshoz torrentet. Míg töltődött le, úgy 50%-nál járva vlc-vel megnyitottam, hogy belehallgassak: magyar-e. Magyar volt, egyértelmű volt.

Letöltött teljesen, elindítom: angol. :S Mindenféle lejátszóval szórakoztam, de csak egy nyelvet enged kiválasztani, vagy én nézem rossz helyen... Elronthattam azzal, hogy letöltés alatt megnyitottam, vagy mi lehet a gond?


2012. jan. 7. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is hasznos lenne tudni a fájlformátumot.
2012. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, avi fáljról van szó.
2012. jan. 7. 16:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom dual-os (2 hangsáv van a filmen).

Lejátszás közben a lejátszó audio beállításainál válaszd ki a másik hangsávot és akkor magyar lesz.

2012. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Media Player Classic lejátszóban AVI hangsávok között, a jobbklikk menü audio menüpontjában lehet váltani, ha ott nem tudsz hangsávot választani, akkor az óra mellett néz körül a tálcán, lehet hogy egy külön videokodek intézi a hangsávokat, és ott fogod megtalálni a jobbklikk menüjében.
2012. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ez hol van pontosan? Ahol néztem audio beállításokat, ott egy opció volt csak, ami jelenleg ki volt választva. Megsérülhetett a fájl?
2012. jan. 7. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Elképzelni sem tudok olyan helyzetet, amikor letöltés végeztével eltűnik egy hangsáv. Valami ott nagyon nem stimmel!
2012. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megkerestem azt az opciót, ott már korábban néztem: ugyanúgy csak egy kiválasztható nyelv van...
2012. jan. 7. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!