Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A speekboard nem megy a...

A speekboard nem megy a windows7en, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Sok hely olvastam telepítési útmutatókról meg portable verziókról és ki is próbáltam mindegyiket de egyik sem működik. Mutasson nekem valaki egy jól működő speekboardot és egy telepítési magyarázatot lééégyszi. Nagy szükségem lenne rá.
2012. jan. 7. 18:08
 1/3 2xSü ***** válasza:
64 bites Win7 alatt tuti nem működik. Próbáltam én is mindenfélét, de nem lehet működésre bírni. (Max virtuális gépből, ami meg ugye kicsit macerás.) Inkább hagytam a fenébe. (Hozzáteszem programozó vagyok, tehát nem agyatlanul próbálgattam, hanem sorra vettem a lehetőségeket.)
2012. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
32bittes van,az alatt hogy megy?
2012. jan. 8. 11:58
 3/3 2xSü ***** válasza:
32 bites Windowst nem próbáltam. Erről nincs személyes információm. (Max a Google-ben tudnék keresni, de azt te is meg tudod tenni.)
2012. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!