Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » World of warcraft teljes...

World of warcraft teljes játék ingyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném megtudni hogy hogyan lehet játszani a teljes World of Warcraft Cataclysm játékkal ingyen. Már letöltöttem a trial verziót de ott csak 20-as szintig lehet eljutni. Valaki tud segíteni? Ha más infó is kell szóljatok. Köszönöm :)


2012. jan. 7. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

google: catawow


full bug az egész, teljesen játszhatatlan a tört.


sőt, szerintem sose lesz "rendes" cata tört, mert így is áthekkelt 3.3.5 klienseket használnak ezek az oldalak.

2012. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ingyen csak azthiszem 10 vagy 14 napig tudsz játszani,és a maximum a 20-as szint.Nem tudsz írni senkinek,ha nem vettek ők fel a barát listájukba.Ha folytatni akarod,akkor kell megvenni a legelső játékot(sima World of Warcraft),és most már nem kell a Burning crusade-t megvenni.Ezzel kapsz 30 nap játékot.
2012. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocs.Nem voltam figyelmes.Azthittem originalról van szó,és hogy ott ingyen meddig tudsz játszani.Gondolom nem gond azért,ha leírtam.
2012. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Molten-WoW hamarosan elindítja a cataclysm szerverét, az tuti hogy tarolni fogja az összes mostani cata bughalmaz szervert%
2012. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ha tovább szeretném folytatni a játékot a cataclysm-on melyiket kell megvennem? Az alapjátékot, a cataclysm kiegészítőt vagy mindkettőt? És utána kell fizetni érte havonta?
2012. jan. 8. 15:23
 6/11 PewPewPanda válasza:

9000 forint körül van a telepítő lemez. Így feltelepíted a játékot, és egy hónapig játszhatsz. Aztán a következő hónapok havi 4 ezer forint körül van.

Persze vannak ilyen 3 hónapos meg 6 hónapos kiszerelések is a további hónapokra.

3 hónap előre fizetés esetén 11 000 forint körüli árat kell fizetned (a 3 hónapra, nem minden hónapra egyenként!).

6 hónap előre fizetés esetén 20 000 forint körül.

2012. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bembinó ***** válasza:
Ha 20-as szint fülé szeretnél kerekedni akkor meg kell vásárolnod az alapjátékot ami kb már 2300ft tól megvehető. Azzal el tudsz fejlödni 70 es szintig és még jár hozzá 30 nap játék is ha tovább szeretnéd vinni meg kel vásárolnod a lich king kiegészitőt és a cata kiegéstitőt is. A blizzardnál most akcióban van 20 euró a lich és 30 euro a cata. A gametime ot pedig meg tudod vásárolni a boltban ami 2 hónap 8ezer vagy bankkártyáról vonja a blizzard ami árfolyamtól függ de olcsóbb mint a boltban. Vagy vásárolsz kb 10e-50e ig egy accountot a legjobb hely erre a játékok.hu wow foruma ott szinte mindenki hirdet. Sok sikert.
2012. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! :)
2012. jan. 9. 20:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem akarsz törtön játszani? :D

Gondolom már óvtak ettől de az ingyen van Teljesen és

egyáltalán nem vészes a bug meg lagg meg dc

ez nem a sötét oldalhoz hasonlítható hanem z ingyen sörhöz :D(dobozos de ingyen van)

2012. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és ahhoz mit kell letöltenem hogy tört szerveren játszhassak? hogy működik ez? bocs a kérdések miatt kezdő vagyok nagyon :)
2012. jan. 16. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!